יהלום שיווק והפצה

מיכל/ קטניות/אוכל בעלי חיים 25 ק"ג

קוד פריט: 3330
מחיר משלוח: ₪0.00
זמן משלוח: 7 ימי עסקים, חברת צי'טה - שליחות עד הבית

₪899.00
הוסף לסל

מיכל/ קטניות/אוכל בעלי חיים 25 ק"ג


מיכל/ קטניות/אוכל בעלי חיים  25 ק"ג
מק"ט: CW1887מיכל אחסון למזון חיות 25 ל' עשוי נירוסטה ללא טביעות אצבעות, צר ומתאים לכל מקום, אידיאלי לאחסון מזון לבעלי חיים או כל מזון אחר שתבחרו. נע על שני גלגלים אחוריים, לשינוע קל ונוח.למיכל ידית ייחודית הנועלת אותו באופן מושלם, כאשר המכסה סגור המיכל אטום לחלוטין בפני לחות, בעזרת סיליקון ייחודי השומר על טריות המזון. המיכל מגיע עם כוס מדידה מגנטית, המתחברת לפנים המכסה, לנוחות ולהוצאת כמות מדויקת של תוכן המיכל. המיכל עשוי מחומרים איכותיים, מחזיק לאורך שנים, לא מחליד או מתקלף. פנים המיכל BPA free (ללא ביספנול איי) - ניתן להסרה ולניקוי במדיח הכלים, לניקוי קל ללא מאמץ. 

יצרן:  Simplehuman
מידות:  49.3 * 26.4 * 46.1

מיכל אחסון לאורז 25 ק"ג עשוי נירוסטה ללא טביעות אצבעות, צר ומתאים לכל מדף או משטח עבודה, אידיאלי לאחסון קטניות או כל מוצר מזון אחר שתבחרו. נע על שני גלגלים אחוריים, לשינוע קל ונוח.

מק"ט: KT1164סוג:  כלי אחסון

למיכל ידית ייחודית הנועלת אותו באופן מושלם, כאשר המכסה סגור המיכל אטום לחלוטין בפני לחות, בעזרת סיליקון ייחודי השומר על טריות המזון. המיכל מגיע עם כוס מדידה מגנטית, המתחברת לפנים המכסה, לנוחות ולהוצאת כמות מדויקת של תוכן המיכל. המיכל עשוי מחומרים איכותיים, מחזיק לאורך שנים, לא מחליד או מתקלף. פנים המיכל BPA free (ללא ביספנול איי) - ניתן להסרה ולניקוי במדיח הכלים, לניקוי קל ללא מאמץ.ניתן ךקבל במידה 35 ליטר במחיר 1200 שקל